+420 775 126 388

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

Nabízíme výrazné slevy a krásný vzhled dárkových poukázek! Jednoduchá objednávka z tepla domova. Zahrňte své blízké smysluplným dárkem jako je tantrická masáž a objevte tajemství doteků.

Porovnání cen najdete v našem ceníku.

 

Jak objednat dárkový poukaz se slevou?

1. Objednejte poukaz telefonicky na +420 775 126 388. Nebo přes objednávkový formulář (viz níže). Ceny ve formuláři jsou již po slevě.


2. Během následujících hodin přijde na Váš email dárkový poukaz. Veškeré informace o platbě Vám přijdou na email, zároveň s dárkovým poukazem.

 

3. Sami si dárkový poukaz vytisknete a pošlete peníze na č.ú. 169 147 622/5500 a do zprávy pro příjemce udáte evidenční číslo poukazu. Jakmile peníze naběhnou na účet, bude Vám zaslán aktivační email, (tedy informace o tom, že poukázka je aktivní).

 

4. Další způsob je klasická dobírka poštou anebo osobní převzetí (nutné domluvit telefonicky schůzku).

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA DÁRKOVÉ POUKÁZKY!


*

*

*

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook