+420 775 126 388

Matea

tantrická masérka Matea Nádherná bytost a zkušená žena. Její masáže jsou velmi hluboké. Matea má dlouholeté zkušenosti s Tantrou jako takovou a proto masáž od ní je zcela jiná dimenze prožitku. Profesionální Tantrická masérka pro muže, ženy, páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Dvouletý Tantrický výcvik - John Hawken.
Body, Hart and Soul, Art of Being -  Alana Lowen.
Tantrický seminář pro páry - Ma Ananda Sarita.
Škola tantrické masáže Sofia. Kineziologie One Brain. Duchovní škola bytostí světla. Vzdělávací program Araretama a práce s esencemi.

Matea o Tantře a tantrických masážích:

"Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, upřímností a přirozeností, po které jsem vždy toužila. Vědomý dotek dávaný v tantrické masáži s plnou pozorností, láskou a úctou k člověku takovému, jaký právě je, k jeho vnitřnímu bohu Šivovi a k vnitřní bohyni Šakti, k mužství a ženství , je tak příjemný, potěšující, nevinný a léčivý!

V tantrické masáži je možné dát tento dotyk a pozornost i místům často nesmyslně tabuizovaným, kam se jiná masáž nedostává. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji, být naplno v přítomnosti a otevírat se všemu, co přichází."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook