+420 775 126 388

Tantra masáže pro ženy

Klasická Tantra masáž pro ženy

Klasická Tantra masáž pro ženy

120 minut maximální relaxace, v masáži jste doslova hýčkána. Obsahuje jemnou masáž Joni. Učíme se zde vnímat uvolněně a vědomě svůj energetický potenciál a být v přítomnosti.

Základní Tantra masáž - Iniciace Shakty

Základní Tantra masáž - Iniciace Shakty

90 minutová příjemná masáž celého těla. Masáž je již přímým vstupem do tance Tantry. Obsahuje jemnou masáž Joni. Ženě umožní uvolnit se do svého těla a přijímat doteky spojený s potěšením.

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Tříhodinový rituál tantrické masáže je cestou prozkoumávání těla a smyslů. Dopřejte si tento luxus v podobě tantrické masáže. Potěšení, smyslnost, energie, vzrušení.

Seznamující Tantra masáž - Poupátko

Seznamující Tantra masáž - Poupátko

60 minut dlouhá masáž celého těla, seznamující ženy s přístupem Tantry. Neobsahuje přímou masáž Joni. Cílem tantrické masáže je bezcílnost a uvolnit se do těla.

Kašmírská Tantra masáž

Kašmírská Tantra masáž

Luxusní rámec masáže v propojení a zachycení na různých částech těla. Doporučujeme vyzkoušet. Silně uvolňující technika, která Vás vede do opojné atmosféry.

Královská Tantra masáž - čtyřruční

Královská Tantra masáž  - čtyřruční

Intenzivní a silně harmonizační tantra masáž celého těla, teplým panenským olejem. Dotek přijímáte od dvou žen anebo muže a ženy. Velmi smylsná a prožitková masáž.

Tantra masáž Exclusive

Tantra masáž Exclusive

Jedinečný rituál tantra masáže trvající 3 hodiny, spojuje prvky z thajské masáže, tao techniky a tantru. Může mít léčebný účinek. Může prospívat v uvolnění se do vlastního těla a sexuálního projevu.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook

BLOG - Zajímavé články

Léčebná masáž Joni

Léčebná masáž Joni

Joni je sanskrtský název pro intimní partie ženy. Joni je součástí ženského těla, a uvnitř v měkých tkáních je celý akupunkturní systém, který má vliv na to, jak je žena schopna prožívat potěšení při milování. Tato stažení tkáně uvnitř Joni, jsou způsobeny různými traumatickými zkušenostmi.

Číst více

Co je Tantra masáž?

Co je Tantra masáž?

Tantrická masáž je založena na prožitku a ten je pokaždé odlišný, protože odráží naše momentální rozpoložení. Hluboký prožitek je otázkou okamžiku, ale může se rozšířit do delších časových horizontů. Tantrická masáž může být i dobrou inspirací pro váš intimní život.

Číst více