+420 775 126 388

Tantra masáž Exclusive

Probuzení hadí energie

 

Doba masáže je 3 hodiny - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Masáž jako mystická zkušenost.

Dlouhá Tantra masáž, kterou žena přijímá od muže, jenž Vás provede krajinou Vaší duše. Má silně relaxační, detoxikační a léčebný účinek.

Masér pracuje s mimořádně efektivní kombinací thajské, ayurvédské a tantrické masáže, reflexní terapie a taoistických principů léčivé sexuality. Doplňuje je o dýchací techniky tradiční  jogy. Jde o velmi nedogmatické pojetí práce s tělem a vědomím.

Kombinace masážních technik se tvoří přímo podle individuálních potřeb, přání a problémů zákazníka. Velmi jedinečný a mystický zážitek.

Masáž umožňuje ženám uvědomění si vlastního těla jako chrámu duše a integrální součásti lidské bytosti. Uvolňuje, nabíjí, harmonizuje, léčí a učí nás se PROŽÍT takový jací doopravdy jsme.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook