+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Speciální tantra a tao masáže

Kašmírská Tantra masáž

Kašmírská Tantra masáž

Luxusní rámec masáže v propojení a zachycení na různých částech těla. Doporučujeme vyzkoušet. Silně uvolňující technika, která Vás vede do opojné atmosféry.

Tao erotická masáž

Tao erotická masáž

Energetická masáž, otevírá čakry a vnitřní kanál, kterým proudí energie. Obsahuje masáž intimních partií, kterou se sexuální energie buduje.

Tantra masáž a aroma koupel

Tantra masáž a aroma koupel

Přijďte se oddat smyslnému rituálu. K naší tantrické masáži přinášíme originální doplněk ve formě aroma koupele, po které si budete připadat jako znovuzrození.

Tantra masáže s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Pro muže co mají rádi výzvi. Energizujeme pomocí důtek a bičíků celé tělo, vibrace vzrušení pak můžete cítit v celém těle a dostat tak nový vítr do plachet. Čerstvost, radost a vzrušení.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook