+420 775 126 388

Kašmírská Tantra masáž

Protažení nohou v kašmírské masáži

 

Doba masáže je 90 nebo 120 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Kašmírská tantra masáž je nádherný rituál, který nejen inspiruje, ale i dodává hluboké pocity uvolnění. Tomuto konceptu říkáme také Shivaistický koncept podle Boha Shivy. Masáž je vedena od začátku různými pozicemi těla. Tyto pozice jsou v některých případech něco jako strečink, kdy protahujeme páteř a kyčle. Na druhou stranu je masáž uvolňující a příjemná, takže strečink není namáhavý.

Tělo přijímajícího je podloženo polštáři tak, aby páteř byla v každé pozici co nejvíce uvolněná. Používáme pozice jako jsou na boku, zaháknutí nohama za trup partnera, prohnutí a další. Tato masáž obsahuje také důkladné promasírování sedacích kostí, třísel, boků a míst, kde se v klasických masážních polohách nedostaneme.

Tato masáž může být také dobrou inspirací do milostného života páru.

Doporučujeme pro páry Kurz Kašmírská tantra masáž, kde se masáž učíte na sobě s partnerem. Tím získáte nové nástroje jak otevřít tělo partnerky nebo partnera. Kašmírská tantra masáž je krásná předehra k milování pro každý pár. Může obnovit energii ve vztahu a inspirovat každého z vás. Samotnou inspirací je i přijímání této jedinečné tantra masáže, proto vřele doporučujeme vyzkoušet. Kašmírská Tantra masáž obsahuje masáž intimní Joni a Linghamu.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook