+420 775 126 388

Seznamující Tantra masáž - Poupátko

Jemný energizující dotek

 

Doba masáže je 60 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Uvolňující masáž celého těla, teplým panenským olejem. Tantra masáž Poupátko seznamuje ženy s přístupem Tantry. Neobsahuje masáž Joni (ženské pohlaví).

Tělo se nejprve prohřívá horkou vodou, střídají se zde různé druhy doteků a tělo je doslova hýčkáno. Zažijete zde mimo masáže i hlazení, dotek přes konečky prstů, jemné škrábání, dotek přes peříčka, kožešinky, jemné štětce, hedvábí. Potom také důkladnou masáž celého těla, teplým olejem.

V olejové části masáže používáme voné silice, jako je například levandule, skořice, citronela, máta a další. Vůně celou masáž umocní a zážitek je pak hluboce relaxační.

Tato jedinečná masáž ženy přivádí do těla a učí je, jak se uvolnit do něj. Jelikož je na tantrickou masáž 60 minut ( celkem krátky čas) žena si v průběhu masáže vybírá zda chce kontakt na intimní partie absolvovat.  Masáž pomáhá ženám naučit se dokonale uvolnit do svého těla. Harmonizuje ženské tělo i ducha. Může pomáhat při jemných depresích či výkyvech nálady. Pomáhá v procesu sebe přijetí. Dobře zrelaxovaná žena rovná se krásná žena.

Pro plnohodnotnou masáž Joni (intimní partie ženy) doporučujeme rámec tantrické masáže od 90 minut a delší. Ideální je 120 minutová verze masáže.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook