+420 775 126 388

Klasická Tantra masáž pro ženy

 

Doba masáže je 2 hodiny - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Průběh masáže: Zažijete zde to nejlepší z tantrické masáže. Nahřívání těla horkými ručníky,  hýčkání jemnými předměty, olejovou část masáže prováděnou teplým olejem.

Delší doba v tantra masáži, umožňuje dokonalé uvolnění a otevření těla. Ženské tělo se tak zcitlivý a je schopno prožívat potěšení intenzivně.

Klasická tantra masáž obsahuje masáž Joni (ženské pohlaví) a uvolňují páteř. Jednoduchými pohyby na páteři také otevíráme tzv. sušumnou tedy kanál, kterým proudí energie. Díky používání jemných energizujících doteků a přítlaků se při masáži střídají pocity vzrušení a hluboké relaxace, meditace.

Masáž umožňuje ženám přijímat dotek i na pohlaví, který není podmíněn nutností orgasmu. Masáž může pomáhat při jemných depresích či výkyvech nálady. Pomáhá při problémech s menstruací nebo neplodností. Napomáhá ženám v procesu sebe přijetí a uvolnění se do vlastního sexuálního projevu.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook