+420 775 126 388

Královská Tantra masáž - čtyřruční

Propojení srdeční čakry

 

Doba masáže je 90 nebo 120 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

V této masáži přijímáte láskyplný dotek od dvou masérek nebo od maséra a masérky. Můžete tak pocítit rozdíl mezi kvalitami ženského a mužského doteku.

Královská tantra masáž je velmi intenzivní, ale zároveň nikam ženu netlačí, ta je v rukou masérů doslova hýčkána.

Postup masáže je prohřívání horkými ručníky, pak se jemným dotekem zvyšuje citlivost těla. Může se zde používat dotek přes hedvábné šátky, peříčka, štětečky, kožešinky a jiná hýčkadla.

Následuje olejová část, kdy se používají přírodní oleje v kombinaci voňavých přírodních silic jako je levandule, skořice, pomeranč, růžové dřevo a další. Na tělo ženy se lije teplý olej a intenzivně se masíruje.

Po dokonalém uvolnění těla, je žena připravena přijímat dotek i v oblasti Joni (intimní partie ženy). Přechod k masáži intimní je plynulý a přirozený. Cílem může být jemné proudění energie tělem spojené s pocity "euforie". Některé ženy mohou prožívat orgasmus.

Masáž umožňuje ženám přijímat dotek i na pohlaví, který není podmíněn nutností orgasmu. Láskyplný dotek, jehož cílem není brát, ale dávat. Napomáhá ženám v procesu sebe přijetí a uvolnění se do vlastního sexuálního projevu.

Ženám doporučujeme čtyrruční masáže přijímat od maséra a masérky. Dobrou variantou jsou i dva maséři nebo dvě masérky. Záleží jak se žena momentálně cítí, a v čem jí bude dobře.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook