+420 775 126 388

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Meditace 6 čakra

 

Doba masáže je 3 hodiny - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Průběh masáže: Rituál tantrické masáže je cestou prozkoumávání a plný prožitků. V Tantře říkáme, že sexuální energii budujeme. Párová Tantra je cestou prozkoumávání těla, smyslů, doteků, pocitů a energie.

Tantrický rituál obsahuje masáž Joni a Lingamu. Masáž intimní slouží k tomu, aby se energie zvedla, a dále ji pak rozvádíme po těle. Učíme zde i jak používat proudění energie mezi partnery a přitom být v přítomnem okamžiku. Stěžejní je dýchání, uvolnění a přítomný vědomí přístup. Masáž může být inspirací do milostného života páru.

Rituálem tantra masáže Vás provedou zkušení maséři, kteří se o Tantru zajímají dlouhodobě a Tantra je jejich životní cestou. Jsou to bytostně vyzrálí a příjemní lidé.

Pokud Vás Tantra masáž zaujme, je možné se domluvit na výuce tantrických technik, které Vám mohou být prospěšné v soukromém životě i milování.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook