+420 775 126 388

Tantra masáž s dvojitou masáží Lingamu

 

Doba masáže je 90 nebo 120 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

Sexuální vzrušení je pro muže velmi důležitou součástí života. Když muž pracuje se svoji sexuální energií, pracuje se svoji vnitřní silou. Pokud se vzrušení kultivuje v těle, rozvádí se a nechá se plynout, stává se z něj čistá, vibrující, životní síla.

Masáž s dvojitou masáží lingamu je intenzivní koncept, kde muž může prozkoumávat svůj úplný sexuální potenciál. Může být naplno v kontaktu se svoji silou. Milujeme muže a našim cílem je inspirovat a podpořit vás v naplňujícím prožívání vaší sexuality, což má pak pozitivní vliv i v oblasti vašich intimních vztahů. Protože každý vědomí muž, propojený se svým libidem je pro nás ženy velká výhra. Do klasického konceptu tantrické masáže tedy zahrnujeme 2 intimní masáže lingamu, kde si klient sám zvolí jejich průběh.

Doporučené varianty masáže:

Varianta č.1.

Pokud je muž velmi vzrušený a jeho pozornost je směřovaná z nitra směrem ven a je pro něj těžké se uvolnit do těla. Navrhujeme tedy první masáž lingamu v úvodní části masáže pro uvolnění přebytečné energie. Muž většinou prožívá ejakulaci a tak dostane přetlak z těla ven a můžeme se pak věnovat klasickému konceptu s horkými ručníčky, dotekovou a olejovou částí masáže.Na závěr přichází druhá masáž lingamu, kterou můžeme zakončit další ejakulací nebo je využita k prodýchávání vzrušení do celého těla a znovu načerpání energie.

Varianta č.2.

Zde je první masáž lingamu využita k vytvoření sexuálního vzrušení a rozproudění energie. Muž vzrušení stabilně prodýchává do celého těla. Udržuje se tedy v rovině, kdy vzrušení klesá a stoupá již od první poloviny masáže. Druhá masáž lingamu je vedena stejným způsobem, ale prodýchávání je intenzivnější a prožitek se stává extatickým. Prodlužuje se stav před-ejakulační rozkoše. Muž se učí jak si prodlužovat vědomě své sexuální vzrušení. Na konci může ejakulovat, pokud se tak rozhodne. Někdy není potřeba ejakulaci mít, energie se rozproudí do celého těla a muž se cítí spokojený a nabitý energií.

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook