+420 775 126 388

Seznamující Tantra masáž pro muže

Masérka masíruje muže

 

Doba masáže je 60 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Láká vás tantrická masáž, ale neměli jste ještě možnost jí vyzkoušet a prožít?

Možná zažíváte v oblasti své sexuality nejistotu nebo jste připraveni se v ní posunou na další úrovně. Pak je tento koncept masáže tím pravým startem pro vás.

Seznamující tantra masáž je úvodní koncept, kde se pomocí doteků dostáváte do smyslné atmosféry a do hlubšího kontaktu se svým tělem a svou sexuální energií pod citlivým vedením našich masérek. Masáž obsahuje prohřívání horkými ručníčky a hýčkání jemnými předměty.

Pak následuje olejová část, kde se důkladně promasírují svaly na zádech, nohách, odblokuje se napětí na hrudi a masáž je vedena k prozkoumávání vašich erotogenních zón.

Po dokonalém uvolnění těla může následovat, masáž lingamu (pohlaví) a masírujeme plusový bod (žalud a uzdička). Intimní masáž společně s dechovými technikami slouží k tomu, aby se tělo aktivovalo a začala v těle volně proudit energie. Zážitek může být odlišný od běžného prožívání sexuality.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook