+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Seznamující Tantra masáž pro muže

Masérka masíruje muže

Láká vás tantrická masáž, ale neměli jste ještě možnost jí vyzkoušet a prožít?

Možná zažíváte v oblasti své sexuality nejistotu nebo jste připraveni se v ní posunou na další úrovně. Pak je tento koncept masáže tím pravým startem pro vás.Seznamující tantra masáž je úvodní koncept, kde se pomocí doteků dostáváte do smyslné atmosféry a do hlubšího kontaktu se svým tělem a svou sexuální energií pod citlivým vedením našich masérek. Masáž obsahuje prohřívání horkými ručníčky a hýčkání jemnými předměty.

Pak následuje olejová část, kde se důkladně promasírují svaly na zádech, nohách, odblokuje se napětí na hrudi a masáž je vedena k prozkoumávání vašich erotogenních zón. Po dokonalém uvolnění těla může následovat, masáž lingamu (pohlaví) a masírujeme plusový bod (žalud a uzdička). Intimní masáž společně s dechovými technikami slouží k tomu, aby se tělo aktivovalo a začala v těle volně proudit energie. Zážitek může být odlišný od běžného prožívání sexuality.

Masáž je ukončena různými způsoby, prožitek je vždy individuální a odráží vaše momentální rozpoložení.

Doba masáže 60 min. / 2000 Kč.

Nabízíme výrazné slevy na dárkové poukázky, porovnejte v našem ceníku.

Objednat
dárkový poukaz
Objednat
Tantra masáž

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook