+420 775 126 388

Masáž prostaty

 

Tato masáž se připlácí k jiné tantrické masáži. Doba masáže se tak prodlužuje o 20 až 30 minut.


Necitlivé zásahy lékařů nebo názor, že vzadu se dotýká jen čtyř procentní menšina, přispívá k stažení mnoha můžu v oblasti pánevního dna, pozadí. Uvolnění v této oblasti má však zásadní vliv na funkci mužského pohlaví.

Věnujeme se zde masáži zadní strany těla. Promasírují se záda, uvolní se pánev, stehna,boky a chodidla. Energizuje se pozadí a perineum. Masáž prostaty je zaměřená na důkladné uvolnění všech svalů v oblasti celé pánve. Vnitřní část masáže je prováděna skrze anální otvor. Je to velmi jemná a citlivá masáž a proto se nemusíte bát bolestivého či jinak nepříjemného prožitku. Uvolněné pánevní dno se přirozeně otevírá tomuto prožitku.

Do rosety se vstupuje velmi citlivě a pomalu. Z tantrického hlediska je prostata považována za tzv. bod G v mužském těle. Někteří muži mohou cítit vzrušení a zažívat celotělový orgasmus.

Pokud se masáž dělá pravidelně, svaly v rosetě se uvolňují a samotná prostata se prokrvuje což má pozitivní a preventivní vliv před onemocněními prostaty a přispívá tak ke zdravé sexuální výkonnosti muže a jeho pohlavních orgánů. Má-li muž již nějaký problém s prostatou, masáž provádíme pouze přes doporučení lékaře!

Přečtěte si zajímavý článek "Masáž prostaty očima muže" zde.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook