+420 775 126 388

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

 

Práce s kožesinkami

 

Doba masáže je 180 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Průběh masáže: Luxusní rituál tantrické masáže, je dokonalým a hlubokým zážitkem. Zažijete zde nezapomenutelnou a láskyplnou péči masérky, uvolnění celého těla, a probouzení 5 smyslů - sluchu, čichu, hmatu, chutí a zraku.

Tato masáž je jedinečná prožitková záležitost plná neobyčejných vjemů, kterou prožijete zapojením všech tělesných smyslů a kterou stojí za to vyzkoušet. Rituál smyslů pak navazuje na propracovaný koncept klasické tantrické masáže celého těla, kde se střídá intenzita a různé druhy doteků. I u tohoto tříhodinového rámce je konečnou technikou masáž Varjy (celého pohlaví) kde dále pracujeme s vybudovanou energií a rozvádíme jí do těla pomocí dechu, vizualizace a masážních technik, obohacených o vyvažování vzrušení na takzvaném plusovém a minusovém bodě.

Luxusní tantra masáž vám může přiblížit prožitek tradičních indických technik a přinést nevšední inspiraci do vašich osobních intimních vztahů.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook