+420 775 126 388

Královská Tantra masáž - čtyřruční

Masérky pokládají ruce na tělo muže

 

Doba masáže je 60 nebo 90 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Královská tantrická masáž je prováděna tradičně dvěma nebo i více masérkami.

Dotek může být intenzivní, ale i jemný nebo hýčkající. Pro muže tato masáž může mít podobu jemné relaxační masáže, ale i bouřlivé vzrušující jízdy na vlně rozkoše.

Královská tantra masáž je celotělová smyslná masáž teplým olejem ve které se střídají pestré druhy doteků, která stejně jako ostatní masáže obsahuje masáž Lingamu. Používáme zde techniky speciálního dechu, které mohou muže inspirovat k vědomé práci se svoji energií.

Lze si též domluvit masáž prostaty*, která může celý orgastický prožitek výrazně umocnit po kterém cítíte více energie v těle, která vás může provázet i několik dalších dní. *(není zahrnuta v ceně masáže).

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook