+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výuka Kašmírská Tantra masáž

Naučíme se krásnou celotělní tantrickou masáž Kašmírské tradice, která uvolňuje tělo a vede nás do relaxované, meditační atmosféry. Chcete se naučit jak pracovat v páru s posvátnou sexualitou? Chcete zařadit Tantrický přístup do svého milostného života?

Nechte se inspirovat touto jedinečnou masáží, která nám otevírá nové dimenze sexuality. Kašmírská Tantra nám umožňuje si zažít masáže v zajímavých pozicích. Pozice uvolňují páteř a mohou být inspirací do milostného života páru.

Výuka obsahuje:

Úvod do kašmírské Tantry.

Ženská a mužská stránka sexulity.

Celotělní olejová část, doteky k otevírání těla a branám energie.

Masáž pirinea a rosetky.

Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.

Aktivní přijímající a forma prozkoumávání.

Součástí kurzu je manuál.

Individuální výuka 6 hodin / osoba 9.200 Kč ( 1500 kč hodina)

Individuální výuka 8 hodin / pár 12.800 Kč ( 1600 kč hodina)


Objednat na kurz:
Tel.: + 420 775 126 388
tantra.masaze@email.cz

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 15 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskou praxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook