+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výuka Klasická tantra masáž (v domácím užití)

Kurz je určen všem kdo se chtějí naučit Klasickou tantrickou masáž. Výuka je vhodná pro muže i pro ženy a je určena spíše pro domácí využití. Kurz je možné rozdělit do více časových horizontů, dle domluvy. Předpokládaná doba výuky je okolo 12 hodin.

 

Kurzy obsahují:

Úvod do tantrické masáže.
Tantrický rituál a exit masáž.
Část otevírání těla horkými ručníky.
Práce s jemnými předměty a energizace těla.

Olejová část, doteky k otevírání těla a branám energie.
Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.
Pravidla rozvíjení energie.


Cena výuky 12.600 Kč / osoba za kompletní rámec masáže.


Výuka je ukončena osvědčením o absolvování kurzu. Sleva 1000 Kč pro absolventy výuky na přijímání Základní Tantra masáže 90 min.

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook