+420 775 126 388

Kurz Klasická tantra masáž

Kurz je určen všem kdo se chtějí naučit Klasickou tantrickou masáž. Výuka je vhodná pro muže i pro ženy a je určena pro domácí využití. Kurz je možné rozdělit do více časových horizontů, dle domluvy.  Nebo objednat 4 hodinový mini kurz.

 

Komplexní rámec tantra masáže v domacím užití

Kurz obsahuje:

Úvod do tantrické masáže.
Tantrický rituál a exit masáž.
Část otevírání těla horkými ručníky.
Práce s jemnými předměty a energizace těla.

Olejová část, doteky k otevírání těla a branám energie.
Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.
Pravidla rozvíjení energie.

Individuální výuka 6 hodin / osoba 9000 Kč ( 1500 kč hodina)

Individuální výuka 8 hodin / pár 14.400 Kč ( 1800 kč hodina)

 

Zkrácení délky kurzu není možné z důvodu hloubky obsahu kurzu.

K výuce je potřeba model, pokud nemáte vlastní osobu nebo partnera rádi Vám model zajistíme za příplatek 200 kč za hodinu.

 

 

 

 

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Vladana

Vladana

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 15 let. Má vlastní masérskou praxi, a pořádá kurzy osobního rozvoje.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook