+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výuka Klasická tantra masáž (v domácím užití)

Kurz je určen všem kdo se chtějí naučit Klasickou tantrickou masáž. Výuka je vhodná pro muže i pro ženy a je určena spíše pro domácí využití. Kurz je možné rozdělit do více časových horizontů, dle domluvy. Předpokládaná doba výuky je okolo 12 hodin.

 

Kurzy obsahují:

Úvod do tantrické masáže.
Tantrický rituál a exit masáž.
Část otevírání těla horkými ručníky.
Práce s jemnými předměty a energizace těla.

Olejová část, doteky k otevírání těla a branám energie.
Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.
Pravidla rozvíjení energie.


Cena výuky 19.600 Kč / osoba za kompletní rámec masáže.

Cena pro pár 29.600 Kč / za kompletní rámec masáže.


Výuka je ukončena osvědčením o absolvování kurzu. Sleva 1000 Kč pro absolventy výuky na přijímání Základní Tantra masáže 90 min.

 

*

*

*

*

Kalendář kurzů

2019 - 2020

Termíný kurzů domlouváme telefonicky, dle individuálních potřeb zákazníka.

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook