+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Kurz Tantra masáž v profesionální praxi

 

Tantrická masérka je poslání ...

Tantrická masáž je rituál a proces, nejde zde pouze o masáž, ale také o práci se sexualitou. Tantra je cesta založena na prožitku a tantrická masáž je jeden ze způsobů jak prožívat sebe sama. Proto povolání tantrická masér/ka je převážně posláním. Utváříme ve skupině bezpečný prostor a intimní prostředí.

Bez přímé zkušennosti tantrické masáže na svém těle, nikdy nemůžete chápat to, co se s klienty v masáži může dít. Proto je nutné během výcviku si masáž zažít i jako přijímající. Tato zkušennost má přímý vliv na práci s klientem a probíhá v našem centru. V jiných salonech dělají masáž jinak, proto je nutná zkušennost masáže zde. Zažijete si koncept masáže, který se učíte.

Vyučujeme TANTRICKO - TAOISTICKÝ KONCEPT masáže. Výuka je vhodná pro muže, ženy i páry. Kurz probíhá individuálně nebo v menší skupině.

Doba výuky je 2 dny.

 

Program:

Sobota od 10 hod. do 18 hod.

Úvod do Tantra masáže, rituál a exit masáž.
Část otevírání těla horkými ručníky.
Práce s jemnými předměty a energizace těla.
Olejová část, TAO energetické tahy, záda, dolní končetiny.
Energizace pirinea. Masáž zadečku, prostaty.
Výuka dýchání.

 

Neděle od 10 hod. do 18 hod.

Řízená meditace, bioenergetické cvičení.
Olejová část, přední strana těla.
Základy práce se sexuální energií.
Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.
Vědomá práce se sexuální energií - rozvíjení energie.
Práce s klientem, vědomí přístup tantrické masérky. Tantrická masérka jako poslání.

 

Cena celkem 24.600 Kč / osoba
18.600 Kč osoba za kompletní rámec masáže.
6000 Kč za 2x přijímání Základní Tantra masáže 90 min.

Pro rezervaci termínu je záloha 10000 Kč na č.u. 169147622/5500 do zprávy pro příjemce udejte Vaše jméno. (Záloha se odečítá z celkové částky).

Kurz je ukončen závěrečnou zkouškou praktického rázu (domlouváme se většinou nezávisle na termínu výuky). Výuka je ukončena osvědčením o absolvování kurzu. Certifikát dostáváte po ukončení semináře závěrečnou zkouškou praktického rázu. Po kurzu, by jste měli být schopni plnohodnotně a plynule předávat Tantra masáž.

Poznámka: Tento kurz neumožňuje vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby. Pro vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby potřebujete rekvalifikační masérský kurz.

 

*

*

*

*

Kalendář kurzů

2019 - 2020

Termíný kurzů domlouváme telefonicky, dle individuálních potřeb zákazníka.

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook