+420 775 126 388

Kurz Tantra masáž v profesionální praxi

 

Tantrická masérka je poslání ...

Tantrická masáž je rituál a proces, nejde zde pouze o masáž, ale také o práci se sexualitou. Tantra je cesta založena na prožitku a tantrická masáž je jeden ze způsobů jak prožívat sebe sama. Proto povolání tantrická masér/ka je převážně posláním. Utváříme ve skupině bezpečný prostor a intimní prostředí.

Bez přímé zkušennosti tantrické masáže na svém těle, nikdy nemůžete chápat to, co se s klienty v masáži může dít. Proto je nutné během výcviku si masáž zažít i jako přijímající. Tato zkušennost má přímý vliv na práci s klientem a probíhá v našem centru. V jiných salonech dělají masáž jinak, proto je nutná zkušennost masáže zde. Zažijete si koncept masáže, který se učíte. Vyučujeme TANTRICKO - TAOISTICKÝ KONCEPT masáže. Výuka je vhodná pro muže, ženy i páry. Kurz probíhá individuálně nebo v menší skupině.

 

Minimální délka výuky je 8 hodin. Rámec masáže lze naučit za jeden den, záleží jak velké zkušenosti s masážemi máte.

Jinak doporučujeme 16 hodin (2 dny)

Ukázka programu když výuka trvá dva dny.

Program:

1 den od 10 hod. do 18 hod.

Úvod do Tantra masáže, rituál a exit masáž.
Část otevírání těla horkými ručníky.
Práce s jemnými předměty a energizace těla.
Olejová část, TAO energetické tahy, záda, dolní končetiny.
Energizace pirinea. Masáž zadečku, prostaty.
Výuka dýchání.

2 den od 10 hod. do 18 hod.

Olejová část, přední strana těla.
Základy práce se sexuální energií.
Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.
Vědomá práce se sexuální energií - rozvíjení energie.
Práce s klientem, vědomí přístup tantrické masérky. Tantrická masérka jako poslání.

Cena výuky 1800 kč hodina / osoba.

K výuce je potřeba model, pokud nemáte vlastní osobu nebo partnera rádi Vám model zajistíme za příplatek 200 Kč za hodinu.

 


Při kurzu máte slevy na Tantra masáže 90 min 2500 (místo 3400 Kč ).

 

 

Pro rezervaci termínu je záloha 5000 Kč na č.u. 16914763/0600 do zprávy pro příjemce udejte Vaše jméno. (Záloha se odečítá z celkové částky).

 

Certifikát dostáváte po ukončení semináře. Po kurzu, by jste měli být schopni plnohodnotně a plynule předávat Tantra masáž.

Poznámka: Tento kurz neumožňuje vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby. Pro vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby potřebujete rekvalifikační masérský kurz schválený MŠMT.

 

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Vladana

Vladana

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 15 let. Má vlastní masérskou praxi, a pořádá kurzy osobního rozvoje.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook