+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Kurz Tantra masáž v profesionální praxi

 

Tantrická masérka je poslání ...

Tantrická masáž je rituál a proces, nejde zde pouze o masáž, ale také o práci se sexualitou. Tantra je cesta založena na prožitku a tantrická masáž je jeden ze způsobů jak prožívat sebe sama. Proto povolání tantrická masér/ka je převážně posláním. Utváříme ve skupině bezpečný prostor a intimní prostředí.

Bez přímé zkušennosti tantrické masáže na svém těle, nikdy nemůžete chápat to, co se s klienty v masáži může dít. Proto je nutné během výcviku si masáž zažít i jako přijímající. Tato zkušennost má přímý vliv na práci s klientem a probíhá v našem centru. V jiných salonech dělají masáž jinak, proto je nutná zkušennost masáže zde. Zažijete si koncept masáže, který se učíte.

Vyučujeme TANTRICKO - TAOISTICKÝ KONCEPT masáže. Výuka je vhodná pro muže, ženy i páry. Kurz probíhá individuálně nebo v menší skupině.

Doba výuky je 2 dny.

 

Program:

1 den od 10 hod. do 18 hod.

Úvod do Tantra masáže, rituál a exit masáž.
Část otevírání těla horkými ručníky.
Práce s jemnými předměty a energizace těla.
Olejová část, TAO energetické tahy, záda, dolní končetiny.
Energizace pirinea. Masáž zadečku, prostaty.
Výuka dýchání.

 

2 den od 10 hod. do 18 hod.

Olejová část, přední strana těla.
Základy práce se sexuální energií.
Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.
Vědomá práce se sexuální energií - rozvíjení energie.
Práce s klientem, vědomí přístup tantrické masérky. Tantrická masérka jako poslání.

 

Cena výuky 1800 kč hodina / osoba. (32 400 Kč).

Délka kurzu je obvykle 18 hodin s možností prodloužit dle potřeb klienta. ( zkrácení délky kurzu není možné z důvodů obsahu hloubky tohoto kurzu).K výuce je potřeba model, pokud nemáte vlastní osobu nebo partnera rádi Vám model zajistíme za příplatek 250 Kč za hodinu.


Při kurzu máte slevy na Tantra masáže 90 min a 120 min za cenu 2990 Kč a 3990 Kč. (místo 3400 Kč a 4400 Kč).

Jedno přijímáni tantrické masáže je podmínkou tohoto kurzu.


Pro rezervaci termínu je záloha 10000 Kč na č.u. 169147622/5500 do zprávy pro příjemce udejte Vaše jméno. (Záloha se odečítá z celkové částky).

 

Certifikát dostáváte po ukončení semináře. Po kurzu, by jste měli být schopni plnohodnotně a plynule předávat Tantra masáž.

Poznámka: Tento kurz neumožňuje vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby. Pro vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby potřebujete rekvalifikační masérský kurz schválený MŠMT.

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 15 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskou praxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook