+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Kurz Tao erotická masáž

Naučíte se velmi silnou energizující masáž, která pracuje nejen z prvky na těle, ale i vstupuje do prožitku energie a energetického těla.

Učíme se zde i správné dýchání, které umocňuje prožitek a nabíjí tělo energií. Také k této výuce patří nauka o čakrách a kundaliní.

Výuka je vhodná pro jednotlive tak i pro páry. V páru může kurz tao erotické masáže sloužit i k inspiraci do milostného života.

 

Kurzy obsahují:

Výuka správného dýchání.
Otevírání čaker a energetického těla.
Tlaková a olejová masáž celého těla.
Masáž perinea
Joni a Lingham - energizace plusového bodu


Jak probíhá výuka:
Výuka probíhu bud individuálně nebo v malé skupině v bezpečném intimním prostředí.


1 osoba / 4000 kč, 2 osoby pár / 6000 Kč.

 

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook