+420 775 126 388

Kurz Tao erotická masáž

Naučíte se velmi silnou energizující masáž, která pracuje nejen z prvky na těle, ale i vstupuje do prožitku energie a energetického těla.

Učíme se zde i správné dýchání, které umocňuje prožitek a nabíjí tělo energií. Také k této výuce patří nauka o čakrách a kundaliní.

Výuka je vhodná pro jednotlive tak i pro páry. V páru může kurz tao erotické masáže sloužit i k inspiraci do milostného života.

 

Kurzy obsahují:

Výuka správného dýchání.
Otevírání čaker a energetického těla.
Tlaková a olejová masáž celého těla.
Masáž perinea
Joni a Lingham - energizace plusového bodu

 

Individuální výuka 6 hodin / osoba 9.000 Kč ( 1500 kč hodina)

Individuální výuka 8 hodin / pár 14.800 Kč ( 1850 kč hodina)

 

Zkrácení délky kurzu není možné z důvodu hloubky obsahu kurzu.

K výuce je potřeba model, pokud nemáte vlastní osobu nebo partnera rádi Vám model zajistíme za příplatek 200 kč za hodinu.

 

 

Objednat na kurz:
Tel.: + 420 775 126 388
tantra.masaze@email.cz

 

 

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Vladana

Vladana

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 15 let. Má vlastní masérskou praxi, a pořádá kurzy osobního rozvoje.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook