+420 775 126 388

Kurz Kašmírská Tantra masáž

Naučíme se krásnou celotělní tantrickou masáž Kašmírské tradice, která uvolňuje tělo a vede nás do relaxované, meditační atmosféry. Chcete se naučit jak pracovat v páru s posvátnou sexualitou? Chcete zařadit Tantrický přístup do svého milostného života?

Nechte se inspirovat touto jedinečnou masáží, která nám otevírá nové dimenze sexuality. Kašmírská Tantra nám umožňuje si zažít masáže v zajímavých pozicích. Pozice uvolňují páteř a mohou být inspirací do milostného života páru.

Výuka obsahuje:

Úvod do kašmírské Tantry.

Ženská a mužská stránka sexulity.

Celotělní olejová část, doteky k otevírání těla a branám energie.

Masáž pirinea a rosetky.

Masáž intimních partií Joni, Varja - orgány rozkoše.

Aktivní přijímající a forma prozkoumávání.

Součástí kurzu je manuál.

Individuální výuka 6 hodin / osoba 9.000 Kč ( 1500 kč hodina)

Individuální výuka 8 hodin / pár 14.800 Kč ( 1850 kč hodina)

 

Zkrácení délky kurzu není možné z důvodu hloubky obsahu kurzu.

K výuce je potřeba model, pokud nemáte vlastní osobu nebo partnera rádi Vám model zajistíme za příplatek 200 kč za hodinu.

 

Objednat na kurz:
Tel.: + 420 775 126 388
tantra.masaze@email.cz

 

 

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Vladana

Vladana

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 15 let. Má vlastní masérskou praxi, a pořádá kurzy osobního rozvoje.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook