+420 775 126 388

Kurz Základy Tantra masáže

Tantra masáž jako inspirace do milostného života. Výuka je pouze pro páry. Vědomí dotek, energizace jemnými předměty a láskyplný přistup k vlastnímu tělu a tělu partnera (ky).

Chcete zařadit Tantrický přístup do svého milostného života? Nechte se inspirovat technikami Tantrické masáže, které jsou založené na vědomém a láskyplném přístupu

 

Kurzy obsahují:

Úvod do Tantra masáže.
Exit masáž
Otevírání těla horkými ručníky a stav meditace.
Energizace těla jemnými předměty a přítomný okamžik.
YAP YUN pozice a dýcháni ve dvojici.

Součástí výuky je manuál.


Jak probíhá výuka:
Sejdeme se v intimním prostředí, při výuce používáme sárong ( velký šátek), kterým se v průběhu masáže přikrývají právě nemasírované části těla. Míra odhalení záleží na Vás.

Výuku lze absolvovat pouze ve dvou, tedy v páru (muž a žena), nikoli jako jednotlivec. Možné je přijít i v páru stejného pohlaví.


4 hod./ 1800 kč / hodina nebo 7000 kč pár.

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Vladana

Vladana

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 15 let. Má vlastní masérskou praxi, a pořádá kurzy osobního rozvoje.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook