+420 775 126 388

Tantra masáž pro ženy s prvky BDSM

 

Doba masáže je 90 nebo 120 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Milé dámy ráda bych Vás pozvala na tantrickou masáž s BDSM prvky. Mnoho lidí považuje tyto praktiky za perverzni, ale v tantře je používáme vědomě a léčivě.

V běžném životě jsme často v různých rolích a jedna z nejčastějších je role oběti. Často to žijeme pod vlivem svých vlastních přesvědčení a myšlenek. Cítíme se pak jako oběť okolností vlastního života. Přitom jsme to právě my sami, kdo se stavíme do této role pomocí svých myšlenek a pocitů.

V tantra masáži s prvky BDSM si zažijete tyto pocity v těle jako silný energizující zážitek. Potlačená energie může rozvibrovat celé vaše tělo a dostaví se pocit radosti a naplnění. Neposilujeme roli oběti ale naopak hledáme potěšení z vlastního těla. Tantrická domina vytváří pro vás bezpečný prostor, do kterého se můžete v klidu odevzdat.

Praktiky BDSM které si můžete zakusit:
Bondage (svazování, provazy, pouta)
Spanking ( bičíky, dutky, výprask)
Různé předměty na těle (střídání intenzivních a jemných doteků)
Masáž zadečku a rosetky (anální otvor), masáž Joni (pohlaví)

Práce s prvky BDSM je energizující a očistná. Používáme prvky lehkého BDSM a zachováváme rituál v duchu masáže. Potom je zklidňující část omývání těla horkými ručníky a celotělní masáž teplým olejem.

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook