+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tantra masáž pro ženy s prvky BDSM

Tantra masáž pro ženy s prvky BDSM

Milé dámy ráda bych Vás pozvala na tantrickou masáž s BDSM prvky. Mnoho lidí považuje tyto praktiky za perverzni, ale v tantře je používáme vědomě a léčivě.

V běžném životě jsme často v různých rolích a jedna z nejčastějších je role oběti. Často to žijeme pod vlivem svých vlastních přesvědčení a myšlenek. Cítíme se pak jako oběť okolností vlastního života. Přitom jsme to právě my sami, kdo se stavíme do této role pomocí svých myšlenek a pocitů.

V tantra masáži s prvky BDSM si zažijete tyto pocity v těle jako silný energizující zážitek. Potlačená energie může rozvibrovat celé vaše tělo a dostaví se pocit radosti a naplnění. Neposilujeme roli oběti ale naopak hledáme potěšení z vlastního těla. Tantrická domina vytváří pro vás bezpečný prostor, do kterého se můžete v klidu odevzdat.

Praktiky BDSM které si můžete zakusit:
Bondage (svazování, provazy, pouta)
Spanking ( bičíky, dutky, výprask)
Různé předměty na těle (střídání intenzivních a jemných doteků)
Masáž zadečku a rosetky (anální otvor), masáž Joni (pohlaví)

Práce s prvky BDSM je energizující a očistná. Používáme prvky lehkého BDSM a zachováváme rituál v duchu masáže. Potom je zklidňující část omývání těla horkými ručníky a celotělní masáž teplým olejem.

Doba masáže 90 min / 3500 Kč, 120 min 4500 Kč

Objednat
dárkový poukaz
Objednat
Tantra masáž

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook