+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tantra masáž s prvky BDSM pro muže


Masérka pracuje s dutkami

Doba masáže je 90 / 120 nebo 180 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Průběh masáže: Co Vás čeká v této smyslné a zároveň silně probouzející masáži se dá těžko popsat slovy. Jako každý tantrický rituál, je i tato masáž postavena na prožitku. Kontakt s těmito prvky, může být pro Vás silným zážitkem. Skrze prvky BDSM se uvolňuje potlačená energie z těla ven a proto masáž může být velmi energizující.

V Tantře se prvky BDSM používají také léčivým způsobem. Celý rituál je ukončen olejovou částí masáže celého těla. Olejová část slouží ke sklidnění a relaxaci. Tato masáž je prožitkový rituál. Prvky BDSM používáme lehkou formou a celý rituál je veden jako masáž. V tomto duchu je procedůra vedena.

Nepoužíváme techniky: pissing, facesitting, fyzické zraňování těla jako je propichování, řezání atd. Nebo další techniky spadající do tvrdého BDSM.


Techniky které používáme jsou:

Spanking (energizace těla důtkami, bičíky).
Bondage (svazování provazy).
Masáž prostaty vně i uvnitř skrz rosetu.
Penetrační masáž rosetky (anální otvor).
Masáž Linghamu. 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook