+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Ohlasy klientů

Úžasná Tantra masáž ženy

Úžasná zkušenost, velmi neobyčejná masáž, úplně jiná úroveň než je obvyklá v jiných salónech, dáno jeho mimořádnými znalostmi o lidském těle. Vřele doporučuji. Katka

Reference Tantra masáž s prvky BDSM

Masáž se mi moc líbila. Budu moc rád, jestli to vyjde jí znovu prožít, i s manželkou. Ještě jednou moc děkuji za skvělou masáž. Jiří

Moje první Tantra masáž

Dobrý den, včera jsem u vás v salonu zažila svoji první tantra masáž s masérem Radkem, a ráda bych mu ještě jednou poděkovala za úžasný zážitek. Prožila jsem krásné rozmazlování při kterém jsem nemusela nic dělat , ale užívat si jen svých pocitů. Krásný vnitřní klid. Určitě to nebyla má poslední masáž. Eva

To co jsem zažil u Vás bylo velké překvapení

"Vystřídal jsem už mnoho tantrických salonu a ochutnal spoustu tantra masáží. To co jsem ale zažil u Vás bylo velkým překvapením. Zážitek se nedá popsat slovy, dostal jsem se uplně do jiné dimenze. Líbil se mi přístup zkušené masérky a její vzhled mně mile překvapil. Vaše masáže mají opravdu hloubku, ale zároveň jsou i příjemný erotický zážitek. Za to moc děkuji. Mám pocit, že jsem ochutnal nepoznané i když jsem se považoval za protřelého tantrika.)" Leo

Sdílení spokojené klientky Jany

"Já a můj kamarád jsme připravovali víkendovou rozlučku se svobodou pro našeho nej kamaráda. Rozhodli jsme se začít celý tento "dýchánek" Tantra masáží ve Vašem salónu. Na úvod byl prostor pro příjemný rozhovor, kde nám bylo objasněno, jak masáž probíhá, co očekávat. Měli jsme možnost zeptat se na to, co nás zajímá a vyjasnit si případné obavy.

 

Po sprše jsme si kolem těla uvázali šátky a znovu vstoupili do místnosti, kde nás uvítali maséři úvodním očistným rituálem ve stoje. Vytáhli z nás nečistoty speciálními hmaty a pomalu z nás sundali šátky. Od samého počátku až do konce jsme měli zavřené oči a nechali se unášet totálním blahem, slastí a užívali si doteky masérů, různých předmětů, olejíčků. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy dosáhla takového hlubokého vnitřního klidu, vyladěnosti a pocitu maximální svobody. Po celou dobu masáže jsme zhluboka dýchali a soustředili se jenom na své tělo, duši, na své pocity a na to, jak je nám nepopsatelně krásně. Nevěděla jsem, zda očekávat vyvrcholení, ke kterému k mému překvapení nakonec došlo dvakrát, v kamarádově případě jednou .:)

 

Co mi přišlo nejúžasnější, že celou dobu neděláte vůbec nic, prostě jenom "jste". Masér je tu jen a jen pro Vás a Vaše tělo i duši, Vy nemusíte absolutně nic a je úplně jedno, zda k vyvrcholení vlastně dojde či nikoliv a jak dlouho to případně potrvá, než k němu dospějete. Po celou dobu tělem proudí neskutečná energie, kterou člověk cítí střídavě v různých částech těla. Když masáž skončila, maséři opustili místnost a my s kamarádem propukli v upřímný smích štěstí. Oba jsme jen leželi, chytli se za ruku a horlivě si sdělovali prožitky a pocity a za žádnou cenu jsme nechtěli, aby to skončilo a museli jsme odejít. Shodli jsme se, že jsme právě prošli smyslným rájem. Brněly nás všechny končetiny, nebyli jsme jimi schopni hýbat. Ty pocity štěstí, vyladěnosti a spokojenosti se musí zažít, nejde to slovy popsat.

 

Po chvíli maséři znovu vstoupili do místnosti, podělili se s námi o jejich dojmy. Dostali jsme zpětnou vazbu, jak úžasně jsme spolupracovali, že celý rituál nakonec protáhli, protože se jim nechtělo od nás odejít. Já jsem za tento zážitek nesmírně vděčná a už teď se moc těším, až to budu moci prožít znovu.

Děkuji, děkuji, děkuji, umíte to a děláte to úžasně!!!" Jana

Nevšední zážitek v tantra masáži pro pár

Dobrý den, v neděli jsme s přítelem navštívili Vaše centrum masáže a chceme tímto poděkovat za nevšední zážitek a hlavně velmi příjemný a profesionální přístup obou masérek. Prosíme o vyřízení poděkování oboum masérkám. Věřím, že Vaše centrum zas někdy navštívíme. Pěkný den Petr a Lenka

Poděkování

Chtěl bych ještě jednou, touto cestou poděkovat za krásně podanou tantrickou masáž. Skvělý profesionální přístup, přitom nebyl neosobní, ale nebojím se použít  přátelský, na vlně klidu, pohody, harmonie . Bylo mi u Vás Fajn od samého začátku, až po povídání si po masáži,  které jsem uvítal a bylo mi příjemné povídat si o právě spolu sdíleném prožitku. Velké F je správně, neb mi bylo fajn s velký F. Zážitek dobře nepopsatelný slovy. Děkuji Martin.

Balzám na duši

Dobrý den, rád bych Vašemu tantra centru poděkoval za velmi krásnou a příjemnou tantra masáž, kterou jsem absolvoval v závěru minulého roku . Přišel jsem k Vám na doporučení, vůbec jsem si nedokázal představit co mohu během 3 hodinové masáže očekávat, ale byl to neskutečný zážitek doteků, vůní a chutí. Vaše masérka byla neskutečná a její provedení masáže, doteky a závěrečné povídání byl balzám na duši. Jen tak dál a už se opět těším na nějakou další tantra masáž v budoucnosti. Přeji Vám moc takových spokojených klientů. Tomáš

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook